Zamknij okno
Zamknij

Realizacja transmisji www.esanok.pl & Obsługa medialna

XII niedziela zw. A

25.06.2017

 

1. Dzisiaj po południu w kaplicy na Bobolówce o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Litania do NSPJ, a o 15.30 Msza św.

2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 18.05, a po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i litania do NSPJ. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

3. We wtorek lit. wsp. MNP Nieustającej Pomocy. Przed Mszą św. o godz. 17.45 nabożeństwo nowennowe. 

4. W czwartek Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 9.00 i 18.00. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.00 t. wawamy wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do prywatnej adoracji.

5. Piątek jest 30-tym dniem miesiąca – modlitwa za Ojczyznę. O godz. 17.30 Grupa św. Andrzeja Boboli poprowadzi modlitwę za Ojczyznę, a o godz. 18.00 Msza św. z okolicznościowym kazaniem. Zapraszamy na modlitwę wszystkich, którym na sercu leży dobro Ojczyzny. W tym dniu zakończenie nabożeństw czerwcowych.

6. Pierwsza sobota – O godz. 19.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św. z rozważaniem o jednej z tajemnic różańcowych, a na zakończenie procesja światła wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich Parafian na spotkanie z Matką Bożą.

7. W następną niedzielę porządek bez zmian. Po południu o godz. 15.30 nowenna do MBNP, zmiana tajemnic różańcowych i Msza św. [kościół] 

 

INTENCJE MSZALNE
PN
+ Emil Cecuła (28 rocz.)
WT
+ Marianna Radwańska (1 rocz.)
ŚR
+ Władysław, Jadwiga
CZ
+ Małgorzata, Ludwika Kucharscy (9.00)
PT
O bł. Boże dla Ojczyzny, Prezydenta i Rządu
SB
+ Piotr Lisowski (10 rocz.)
ND
+ Krzysztof Wolanin (2 rocz.)
W intencji Parafian (Suma)

 

 

OGŁOSZENIA OGÓLNE

1. We wtorek po Mszy św. spotkanie MI II.

2. W tym tygodniu w dniach 30 czerwca – 3 lipca trwać będzie IV Młodzieżowy Zjazd Rycerstwa Niepokalanej. Zapraszamy młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału.

3. 4 lipca z Leska wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Prosimy o zapis w zakrystii tych, którzy na nią się wybierają. W związku z tym, że po pierwszym dniu pielgrzymki, pielgrzymi nocują w naszej parafii zwracamy się z prośbą do parafian o przyjęcie ich na nocleg. Zapisy w zakrystii.

Jest także możliwość pielgrzymowania duchowego. Formularze do wypełnienia są u wejścia do kościoła. [przeczytać pismo o pielgrzymce]

 

 


Copyright © 2011-2017 EB

Jesteś naszym: 134231 gościem.