Sprzątanie kościoła STRACHOCINA


Sprzątanie [17 listopad 2018 – 13 czerwiec 2019]
17 (listopad (sobota) 26 styczeń (sobota) 13 kwiecień (sobota)
Cecuła Genowefa Buczek Barbara Adamiak Zofia
Adamiak Tadeusz Daszyk Stanisława Lewicka Janina
Mazur Czesława Dąbrowski Lesław Cecuła Agnieszka
Czopor Anna Buczek Ewa Cecuła Stanisława
Belniak Marta Radwańska Ewa Klimkowski Julian
24 listopad (sobota) 1 luty (piątek) 17 kwiecień (Wielka Środa)
Pielech Ewa Radwańska Agnieszka Klimkowska Kazimiera
Milecka Barbara Hydzik Katarzyna Kucharska Aniela
Mielecka Maria Kasza Anna Cecuła Urszula
Radwańska Wiesława Bindas Karolina Cecuła Wioletta
Szymańska Ludwika Wroniak Renata Szelest Lucyna
Abrachamowicz Maria Cecuła Anna Szałankiewicz Angelika
Abrachamowicz Aneta Ziobro Cecylia Cecuła Ewa
Abrachamowicz Marzena Adamiak Dorota Radwańska Aniela
Dobosz Elżbieta Myćka Alina Futoma Małgorzata
Buczek Halina Cecuła Józef Sidorska Renata
     
1 grudzień (sobota) 9 luty (sobota) 27 kwiecień (sobota)
Kędzior Jolanta Hyleńska Tadeusz Klimkowska Bożena
Krzywiecka Maria Moskal Bogumiła Pancerz Barbara
Barzyk Elżbieta Janik Regina Klimkowska Barbara
Kucharska Renata Kluska Zofia Piecuch Alicja
Buczek Cecylia Radwańska Ludwika Radwański Tadeusz
7 grudzień (piątek) 15 luty (piątek) 4 maj (sobota)
Wacławska Marzena Kot Ewa Zimoń Iwona
Woźniak Monika Woźniczyszyn Elżbieta Szafran Marlena
Daszyk Marzena Buczek Jadwiga Radwańska Janina
Myśliwiec Zofia Kwolek Danuta Warchoł Władysława
Cecuła Janina Buczek Jolanta Piotrowska Wiesława
15 grudzień (sobota) 23 luty (sobota) 10 maj (piątek)
Cecuła Agnieszka Mazurkiewicz Anna Mogilany Beata
Fydrych Ewa Woźniczyszyn Dorota Mogilany Mariola
Janiszewska Aneta Romerowicz Mariola Mogilany Teresa
Mielecka Marzena Patrylak Aldona Radwańska Bożena
Bochniak Bożena Galant Maria Powroźnik Barbara
    Buczek Sylwia
22 grudzień (sobota) 2 marzec (sobota) Daszyk Bożena
Lewicka Małgorzata Jabczanka Wiesława Filipczak Wioletta
Lewicka Bożena Jabczanka Anna Galant Wioletta
Lewicka Anna Zygar Urszula Wawryszczuk Małgorzata
Mazur Janina Folcik Helena  
Silarska Barbara Galant Maria  
Wojtowicz Krystyna 9 marzec (sobota) 17 maj (piątek)
Woźniak Agnieszka Galant Urszula Daszyk Maria
Żyłka Barbara Kaszewicz Andrzej Mogilany Dorota
Jatczyszyn Monika Galant Beata Wojtowicz Katarzyna
Radwańska Magdalena Zdziarska Andżelika Wojtowicz Marianna
  Galant Tadeusz Wojtowicz Roman
29 grudzień (sobota) 15 marzec (piątek) 24 maj (piątek)
Wierzganowski Jan Mielecka Elżbieta Wojtowicz Agnieszka
Stabryła Marta Mielecka Zofia Cecuła Anna
Radwańska Agnieszka Wojtoń Halina Cecuła Agata
Krauze Maria Mach Dorota Galant Teresa
Galant Bernadetta Krysiak Elżbieta Galant Czesława
5 styczeń (sobota) 23 marzec (sobota) 31 maj (piątek)
Knott Beata Barska Małgorzata Futyma Kazimierz
Małek Kazimiera Adamiak Beata Gazdowicz Kazimiera
Zdobylak Jadwiga Woźniczyszyn Leon Guzek Katarzyna
Radwańska Zofia Galant Genowefa Gazdowicz Iwona
Michalak Elżbieta Cecuła Marta
Jakima Aurela
12 styczeń (sobota) 30 marzec (sobota) 6 czerwiec (piątek)
Michalska Beata Mazur Kazimierz Kotowska Bogumiła
Czura Ewelina Wroniak Barbara Mogilany Janina
Kubowicz Katarzyna Hyleńska Agata Żebracka Aldona
Radwański Andrzej Romerowicz Janina Kwolek Genowefa
Krzywiecka Anna Wolanin Dorota Hyleńska Stefania
19 styczeń (sobota) 6 kwiecień (sobota) 13 czerwiec (piątek)
Radwański Julian Zarotyńska Alicja Pietryka Dominika
Radwańska Czesława Skibicki Piotr Wojtowicz Ewa
Radwańska Edyta Pielech Jolanta Dąbrowski Tadeusz
Szafran Ewa Jatczyszyn Marzena Cecuła Alicja
Żyłka Adrianna Michalska Jolanta Kluska Jan
Miklicz Joanna    

 

 


Copyright © 2011-2018 EB

Jesteś naszym: 173811 gościem.