Obsługa liturgiczna


Data Czynności liturgiczne Prymaria Suma Popołudniowa
2. XII   I niedziela Adwentu   I czytanie Krzywiecki Marek Woźniczyszyn Paweł Orlikiewicz Danuta
Psalm Myśliwiec Agata Belniak Aleksandra Siostra zakonna
II czytanie Radwański Sławomir
Jakima Dominik
Michalska Beata
Modlitwa wiernych Siostra zakonna Lewicka Marta -----
       
8. XII   Niepokalane Poczęcie NMP        
I czytanie Mielecka Agata Kubowicz Katarzyna Cecuła Bartek
Psalm Milecka Sandra Cecuła Agnieszka Silarska Justyna
II czytanie
Wojdyła Wiktoria
Sidorska Renata Siostra zakonna
Modlitwa wiernych Siostra zakonna Sidorski Marek -----
       
9. XII   II niedziela Adwentu   I czytanie Milecki Sebastian Dobosz Ewa Dobosz Witold
Psalm Cecuła Anna Krupianik Kornelia Belniak Jan
II czytanie Wojtoń Halina Krzywiecki Paweł Abrachamowicz Marzena
Modlitwa wiernych Radwańska Zenona Cecuła Paulina Siostra zakonna
       
       
16. XII   III niedziela Adwentu   I czytanie Lewicka Marta Cecuła Zuzanna Lewicka Bożena
Psalm Myśliwiec Agata Radwańska Kinga Siostra zakonna
II czytanie Radwański Sławomir Woźniczyszyn Paweł Sidorska Renata
Modlitwa wiernych Siostra zakonna
Jakima Dominik
Sidorski Marek
       
23. XII   IV niedziela Adwentu I czytanie Dąbrowska Zuzanna Jatczyszyn Kornelia Kubowicz Robert
Psalm Cecuła Marcelina Silarska Justyna Cecuła Anna
II czytanie Dąbrowski Krzysztof Cecuła Bartek Wojtowicz Jacek
Modlitwa wiernych Siostra zakonna Woźniczyszyn Paweł Kubowicz Katarzyna
       
25. XII   Boże Narodzenie     Pasterka 7.30 10.30
I czytanie Cecuła Rafał Krzywiecki Marek
Jakima Dominik
Psalm Barzyk Sławomir Cecuła Agnieszka Belniak Aleksandra
II czytanie Dobosz Witold Wojtowicz Jacek Woźniczyszyn Paweł
Modlitwa wiernych Lewicka Marta Radwańska Zenona Krzywiecki Paweł
       
26. XII   Święto św. Szczepana   7.30 10.30  
I czytanie Romerowicz Maciej Milecka Sandra  
Psalm Cecuła Anna Cecuła Marcelina
II czytanie Michalska Beata Dobosz Ewa
Modlitwa wiernych Siostra zakonna Krzywiecki Paweł
       
30. XII   Uroczystość Świętej Rodziny   7.30 10.30 15.30
I czytanie Cecuła Rafał Cecuła Paulina Mogilany Agnieszka
Psalm Barzyk Sławomir Radwańska Kinga Belniak Jan
II czytanie Abrachamowicz Marzena Krupianik Kornelia Orlikiewicz Danuta
Modlitwa wiernych Siostra zakonna Woźniczyszyn Paweł Wojtoń Halina
       

 

 





Copyright © 2011-2018 EB

Jesteś naszym: 173811 gościem.