Zamknij okno
Zamknij

Realizacja transmisji www.esanok.pl & Obsługa medialna

Wizyta duszpasterska w Strachocinie


 

2017-2018

Dzień ks. Waldemar Murdzek
ks. Waldemar Murdzek
Czwartek 28.XII godz. 9.00  Kurnik Andrzej, Hydel Jan, Radwański Adam, Woźniak Stanisław, Radwański Zbigniew, Adamiak Jacek, Saletnik Mieczysław, Pisula Zofia, Bańkowski Józef, Romerowicz Roman, Długosz Janina, Kędra Roman, Kwolek Lesław, Radwański Henryk, Ćwiąkała Krystyna, Łubiarz Bogdan, Maik Zdzisław, Piotrowski Kazimierz, Piotrowska Maria, Radwański Andrzej, Adamiak Danuta, Radwański Józef, Radwańska Weronika, Cisek Wiesław, Mogilany Genowefa, Mogilany Agnieszka, Hyleński Bolesław Wtorek 9.01 godz. 15.00 Mogilany Tadeusz, Piotrowski Bronisław, Warchoł Zbigniew, Radwański Stanisław, Miazga Kazimierz, Radwański Tadeusz, Piecuch Alicja, Klimkowski Józef, Klimkowski Władysław, Sidorski Marek, Futyma Edmund, Radwańska Aniela, Cecuła Czesław, Szelest Krzysztof, Cecuła Janusz, Kucharska Aniela, Klimkowska Kazimiera, Klimkowski Julian  
Piątek 30.XII godz. 9.00 Droś Henryk, Lewicki Zbigniew, Cecuła Zbigniew, Wolanin Marek, Ogrodnik Adam, Trzaska Cecylia, Wojdyła Daniel, Hałasowska Leokadia, Kwolek Rozalia, Michalska Maria, Michalski Wojciech, Sobański Mariusz, Adamiak Mariusz, Wolanin Jan, Winnicka Lilianna, Kuzicki Artur, Cecuła Grzegorz, Brajewski Tomasz, Radwański Józef, Skiba Ryszard, Radwańska Jadwiga, Sitek Janusz, Romerowicz Czesław, Pielech Roman, Pielech Antoni, Sajdak Alfreda, Wróbel Bogusław, Sitek Zofia Środa 10.01 godz. 15.00 Cecuła Stanisława, Cecuła Mariusz, Lewicki Andrzej, Adamiak Zofia Trybuszek Maria, Pielech Krystyna, Pielech Teresa, Skibicka Piotr, Zarotyński Wojciech, Romerowicz Jan, Wolanin Józef, Kustra Paweł, Sitek Stanisław, Radwański Kazimierz, Wroniak Dariusz, Mazur Kazimierz, Cecuła Jacek, Galant Roman, Woźniczyszyn Leon  
Sobota 31.XII godz. 9.00
Stankiewicz Wiesława, Galant Danuta, Daszyk Kazimiera, Dolny Teresa, Daszyk Wacław, Radwański Wojciech, Myśliwiec Agata, Szałajko Stanisław, Błażejowska Jadwiga, Chrząszcz Zofia, Hyleński Józef, Adamiak Janusz, Klimkowski Jan, Siry Jacek, Cecuła Marian, Radwański Andrzej, Jakima Tadeusz, Piotrowski Józef, Mazur Danuta, Hertig Teresa, Szuplewski Andrzej, Piotrowska Lucyna
Czwartek 11.01 godz.15.00 Adamiak Beata, Woźniczyszyn Genowefa, Buczek Stanisław, Kwolek Maria, Krysiak Jacek, Wojtoń Ryszard, Mach Dorota, Mielecki Mariusz, Mielecki Mieczysław, Galant Tadeusz, Galant Janusz, Kaszewicz Andrzej,  Galant Kazimierz, Folcik Jan, Galant Maria, Zygar Wojciech, Jabczanka Marian, Galant Stanisław
Wtorek 2.I godz. 15.00   Dąbrowski Wojciech, Dąbrowska Irena, Radwański Mariusz, Milecki Sebastian, Hyleński Tadeusz Mastaj Jan, Kafara Stanisław, Piotrowski Waldemar, Kurpiel Krzysztof, Cecuła Jacek, Daszyk Kazimiera, Daszyk Wojciech, Daszyk Wanda, Cecuła Jan, Winnicka Rozalia, Niemiec Stanisław, Piotrowski Marian, Winnicka Jarosława Piątek 12.01 godz.15.00 Piotrowski Józef, Patrylak Tadeusz, Woźniczyszyn Jacek, Buczek Jolanta, Kwolek Danuta, Buczek Jadwiga, Woźniczyszyn Tadeusz, Kot Lesław, Radwańska Ludwika, Kluska Władysław, Janik Regina, Moskal Jacek, Trześniowski  Janusz, Cecuła Józef, Myćka Stanisław, Adamiak Jadwiga, Adamiak Dorota, Ziobro Cecylia
Środa 3.01 godz. 15.00 Pielech Augustyn, Wojtowicz Józef, Wojtowicz Zbigniew, Wojtowicz Jacek, Wojtowicz Marianna, Pielech Jan, Buczek Jan, Kopij Adam, Buczek Kazimierz, Farbaniec Jan, Kafara Marek, Woźniak Przemysław, Woźniak Łukasz, Witek Tadeusz Sobota 13.01 godz. 9.00 Cecuła Waldemar, Mogilany Marian, Radwańska Agnieszka, Radwański Artur, Radwańska Danuta, Kasza Piotr, Adamiak Tadeusz, Daszyk Julian, Buczek Edward, Buczek Cecylia, Dąbrowski Lesław, Radwańska Janina, Buczek Eugeniusz, Kucharski Antoni, Barzyk Sławomir, Krzywiecki Maria, Kędzior Karol, Buczek Mariusz, Dobosz Janina, Szafran Edward, Radwańska Czesława, Radwański Julian,  Krzywiecki Marek, Radwański Andrzej, Kubowicz Robert, Czura Krzysztof, Michalski Robert, Michalak Ryszard, Radwańska Zofia, Zdobylak Jadwiga, Małek Eugeniusz
Czwartek 4.01 godz. 15.00
Jakima Lucjan, Orlikiewicz Lesław, Radwańska Anna, Hyleńska Józefa, Woźniak Bolesław, Woźniak Józef, Radwański Arkadiusz, Radwański Stanisław, Komardin Aleksander, Cecuła Bolesław, Adamiak Stanisław, Janusz Katarzyna, Galant Agnieszka, Dmitrzak Dariusz
 
Poniedziałek 15.01 godz. 9.00 Knott Wojciech, Galant Jan, Krauze Piotr, Radwański Rafał, Stabryła Zbigniew, Wierzganowski Jan, Radwańska Emilia, Woźniak Bolesław, Wojtowicz Stanisław Mazur Jan, Silarski Wojciech, Lewicki Józef, Lewicki Czesław, Lewicki Witold, Bochniak Maciej, Mielecki Grzegorz, Janiszewski Artur, Radwański Tadeusz, Cecuła Józef, Myśliwiec Zofia, Daszyk Tadeusz, Woźniak Kazimierz, Wacławski Jacek
Poniedziałek 8.01 godz. 9.00 Kluska Jan, Cecuła Alina, Dąbrowski Tadeusz, Wojtowicz
Marek, Hyleński Kazimierz, Kwolek Andrzej, Żebracki Arkadiusz, Mogilany Jan, Kotowski Marian, Jakima Mariusz, Gazdowicz Kazimiera, Guzek Mariusz, Gazdowicz Krzysztof, Futyma Kazimierz, Galant Czesława, Galant Tadeusz, Cecuła Anna, Cecuła Andrzej, Wojtowicz Marianna, Wojtowicz Roman, Mogilany Krzysztof, Wojtowicz Weronika, Daszyk Zdzisław, Filipczak Wojciech, Wawryszczuk Zygmunt, Daszyk Mieczysław, Buczek Robert, Galant Piotr, Radwański Janusz, Powroźnik Witold, Twardak Wacław, Mogilany Teresa
Środa 17.01 godz. 15.00 Abrachamowicz Zbigniew, Abrachamowicz Jan, Szymańska Ludwika, Radwański Zygmunt, Mielecka Maria,  Pielech Marek, Belniak Jan, Czopor Grzegorz, Adamiak Tadeusz, Mazur Kazimierz, Mogilany Władysław, Cecuła Jerzy

 


Copyright © 2011-2018 EB

Jesteś naszym: 149721 gościem.