Aktualności

Informację dodano 2018-11-01 o godzinie 17:41:53


1 listopad - Uroczystość Wszystkich Świętych - zgromadziliśmy się na cmentarzu,  uczestnicząc w Mszy św. i procesji żałobnej do pięciu stacji, aby modlić się zmarłych. Warto podkreślić, że naszej modlitwie towarzyszła piękna słoneczna pogoda.


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-10-30 o godzinie 20:10:41


30 październik - w sanktuarium św. Andrzeja Boboli jego czciciele modlili się za Ojczyznę.


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-10-16 o godzinie 21:31:40


16 pażdziernika - w sanktuarium św. Andrzeja Boboli zgromadzili się na modlitwie czciciele Świętego. Modlitwa nowennowa i różaniec, a następnie Msza św. koncelebrowana, której przewodniczył ks. Antoni Obłoza z Zarszyna, ze słowem Bożem ks. Józefa Niżnika, kustosza sanktuarium [do odsłuchania] wypełniły program spotkania. Na zakończenie zgromadzeni ucałowali relikwie św. Andrzeja.


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-09-30 o godzinie 18:30:37


30 września - w sanktuarium św. Andrzeja Boboli modliliśmy się za Ojczyznę. Wpierw Grupa św. Andrzeja Boboli prowadziła modlitwy, a Mszę św. celebrował i okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Waldemar Murdzek, wikariusz parafii. Na zakończenie uczestnicy ucałowali relikwie Świętego.


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-09-25 o godzinie 16:09:09


25 września w parafii św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy, diecezja tarnowska, odbyło się spotkanie szkół, które mają za patronów w tej diecezji błogosławionych i świętych. Na tym spotkanie zebrało się około 300 osób. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył i okolicznościowe kazanie poświęcone św. Andrzejowi Boboli wygłosił ks. Józef Niżnik, kustosz sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-09-23 o godzinie 19:07:55


23 września br. - do św. Andrzeja Boboli na Bobolówkę pielgrzymowali samorządowcy z Podkarpacia. Na początku wzięli udział w Drodze Krzyżowej, następnie wysłuchali koncertu patriotycznego w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej AVANTI z Sanoka. Przed Mszą św. p. Władysław Ortyl,  Marszałek Województwa Podkarpackiego odczytał list od p. Andrzeja Dudy, Prezydenta RP. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył i okolicznościowe słowo Boże wygłosił ks. Józef Niżnik, kustosz sanktuarium. [kazanie do odsłuchania]. Po zakończenie Eucharystii władze Podkarpacia i Gminy Sanok złożyły wieńce pod pomnikiem, a w imieniu wszystkich przemówił p. Władysław Ortyl. Parada mażanetek zespołu AVANTI z Sanoka i wspólna agapa zakończyły spotkanie.


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-09-17 o godzinie 22:02:47


16 września - Mszą św. odprawianą w kaplicy na Bobolówce rozpoczęliśmy modlitewne spotkanie ze św. Andrzejem Bobolą. Eucharystii przewodniczył i okolicznościowe kazanie wygłosił ks. dr Łukasz Jastrzębski, sekretarz abpa Adama Szala z Przemyśla. Po Mszy  św. w procesji z relikwiami udaliśmy się do santuarium, a w drodze odmawialiśmy różaniec za Ojczyznę. Na zakończenie uczestnicy ucałowali relikwie Świętego.  


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-09-15 o godzinie 17:39:33


15 września - na Bobolówce zgromadzili się liczni Goście, aby wziąć udział w poświęceniu pomnika wzniesionego z racji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystościom przewodniczył abp Andrzej Dzięga ze Szczecina, a  uczestniczyli w tej uroczystości między innymi: p. Marek Kuchciński, Marszałek Sejmu, p. Ryszard Terlecki, Wicemarszałek Sejmu, p. Beata Szydło, Wicepremier, p. Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości, kilkudziesięciu posłów i senatorów, oraz wielu czcicieli św. Andrzeja Boboli.


Zapraszam do obejrzenia transmisji >>


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-09-12 o godzinie 16:37:06


15 września - w sanktuarium św. Andrzeja Boboli dwie siostry ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rycerstwa Niepokalanej złożyły śluby wieczyste. Uroczystości przewodniczył abp Adam Szal, a wzięły w niej udział kapłani, rodziny i siostry z tej rodziny zakonnej z s. Kaliksta Nishimura, Matką Generalną z Japonii. 


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

Informację dodano 2018-08-31 o godzinie 22:15:52


30 sierpień - w sanktuarium zgromadzili się czciciele św. Andrzeja Boboli, aby modlić się za Ojczyznę. Mszę św. celebrował i okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Waldemar Murdzek, wikariusz parafii


Zapraszam do obejrzenia galerii >>

1 . 2 . 3 . 4

Copyright © 2011-2018 EB

Jesteś naszym: 173803 gościem.